U nás si opravdu odpočinete

Zarezervujte si relaxaci ještě dnes

Dovolená s průvodcem Hurghadě

Nově pořádáme ve spolupráci s C.K. Theyatours  a Prima Diving  Skupinovou dovolenou v Hurghadě s průvodcem již z Čech.   Informace k zájezdu na telefonním čísle 774 742 044

Romantický relax

Zrelaxujte tělo i mysl ve vířivé vaně s hydromasážními tryskami a perličkovou koupelí. O osvěžení se postará džbánek vody s citrusy a 0.75l Bohemia sekt. Povlečení, ručníky,prostěradla a hygienické potřeby jsou samozdřejmostí.

90 minut   relaxu        1450 Kč

120 minut   relaxu    1650 Kč

            

AKCE SRPEN Relax s nápoji  

Zrelaxujte tělo i mysl ve vířivé vaně s hydromasážními tryskami a perličkovou koupelí.  O osvěžení se postará džbánek vody s citrusy a 2x 0,3l nealko nápoje. Povlečení, ručníky,prostěradla a hygienické potřeby jsou samozdřejmostí.

90 minut relaxu             999Kč

120 minut relaxu            1199 Kč 

Letní relax

Zrelaxujte tělo i mysl ve vířivé vaně s hydromasážními tryskami a perličkovou koupelí a v infra sauně  O osvěžení se postará džbánek vody s citrusy a 2x 0,3l nealko nápoje. Povlečení, ručníky,prostěradla a hygienické potřeby jsou samozdřejmostí.

90 minut relaxu       1399 Kč

120 minut relaxu     1599 Kč 

 Relax s nádechem exotiky

Zrelaxujte své tělo ve vířivé vaně se sklenkou koktejlu v ruce vybrat si můžete ze tří druhů koktejlů Piña colada, sex on the beach a cuba libre. Samozřejmostí je  džbánek vody s citrusy, povlečení, ručníky,prostěradla a hygienické potřeby.

90 minut                  1499 Kč

120 minut              1699 Kč          

Luxusní privátní wellness v centru Plzně

Nechte se hýčkat v našem privátním klubu na 300 m² ať už sami, nebo v páru či jako skupina do 60 osob. Jsou Vám k dispozici šatny, plně vybavený bar s obsluhou a posezením , wellness zóna s vířivou vanou až pro 7 osob a infra saunou pro 4 osoby. Pro Vaši relaxaci máme připraveny tématické odpočinkové místnosti.  

Dbáme na dezinfekci všech prostor na nejvyšší hygienické úrovni

Všechny povrchy a veškeré vybavení včetně vzduchu je po každém zákazníkovi dezinfikováno, všechno textilní vybavení se taktéž dezinfikuje a pere v dezinfekci. 

Rezervace Slevomat

Zaregistrujte se a staňte se členy 

Relaxujte

Dopřejte svému tělu relaxaci, kterou si                      zaslouží, alespoň jednou měsíčně.                            Pocítíte úlevu jak fyzickou, tak                                    psychickou.

 

Využijte naší skvělé vířivky a infra sauny

 Vířivá vana od americké firmy Viking Spas a Infra sauna od předního evropského výrobce France Sauna zaručují příjemný relax a odpočinek nejen pro tělo ale i mysl.