Spicy relax

Luxusní privátní wellness  v centru Plzně

Nejen wellness... 

Přijďte se uvolnit a načerpat energii. V privátním klubu Spicy relax najdete vše co k relaxaci potřebujete. 

Prostornou šatnu kde si bezpečně můžete uložit Vaše osobní věci a oblečení. 

Plně vybavený bar s posezením a obsluhou, která připraví nápoje dle Vašeho přání. Které si můžete vychutnat nejen na baru ale i ve wellness.

Luxusní wellness s vířivou vanou vyhřívanou na 37 stupňů americké firmy Viking Spas a Infra saunou od předního evropského výrobce France Sauna. Nejen pro relaxaci jsou Vám k dispozici dvě lůžka. Součástí wellness prostoru jsou  dvě sprchy a oddělené toalety. Ručníky, prostěradla a hygienické potřeby volně k dispozici. 

Pět tématických místností kde se můžete zrelaxovat a uvolnit.

 

Vířivá vana

Dokonalé uvolnění až pro 7 osob

Vířivá vana americké firmy Viking Spas byla vytvořena s vyšším počtem trysek a požadavkem na maximální volnost pohybu. 

Ve vířivé vaně naleznete 31 hydromasážních trysek navíc i dvě 3D pozice ve kterých si můžete pohodlně nechat namasírovat i pravý a levý bok, nejen klasicky záda. Dále obsahuje i dvě Kapitánské pozice v rozích s masážními tryskami na problematické partie krku a šíje.

Myslíme i na Vaše chodidla má vestavěný nožní modul se třemi tryskami, které budou rozmazlovat Vaše chodidla po náročném dni.

Vysoký hygienický standart zaručuje kvalitní filtrace, ionizátor, ozon a dávkovače dezinfekce vždy zaručují perfektní kvalitu vody. 


Infra sauna

Rohová infrasauna La Provance  od předního evropského výrobce společnosti FRANCE SAUNA je svou velikostí navržena pro tři až čtyři osoby. 

 Pobyt v infrasauně má množství pozitivních zravotních a kosmetických účinků. Saunování blahodárně působí na kardiovaskulární systém, zbavuje záda, klouby a svaly bolesti, posiluje imunitní systém, odstraňuje a předchází celulitidě a v neposlední řadě zlepšuje kvalitu pleti. 

Kvalitní uhlíkové infračervené zářiče se postarají o rovnoměrné rozložení tepla v kabině. Infračervené panely jsou optimálně umístěny na stěnách, lavici a pod podlahou, aby teplo pronikalo do celého těla. 

Pobyt v infračervené kabině si lze zpříjemnit poslechem FM rádia nebo MP3 přehrávače. Na čtení vám posvítí čtecí lampička, která je součástí standardní výbavy a nebo si můžete dopřát barevnou světelnou terapii ze zabudovaných LED světel. 

Infrasauna je vybavena ionizátorem kyslíku, který obohacuje vzduch v kabině záporně nabitými ionty a likviduje tak bakterie a viry.